Hair Styling Spray

Snívate o úžasnom účese, ale nedarí sa vám skrotiť neposlušné pramene vašich vlasov, ktoré si upravujete každé ráno… no, to som zažila. Nakoniec som ich zaplietla do vrkoča, lebo nič iné sa s nimi urobiť nedalo. Potom som narazila na super produkt, ktorý naozaj pomáha pri úprave vlasov – môžem vyzerať akoby som práve odišla od kaderníčky!

Nanoil Hair Styling Spray – produkt, ktorý vám umožní vytvoriť si akýkoľvek účes!

Primer pre všetky typy vlasov je jedným z troch Nanoil sprejov určených na vlasový styling. Môžete si o ňom prečítať na www.nanoil.sk a cez túto stránku si ho môžete aj kúpiť. Určite sa sprej na ochranu pred teplom od Nanoilu oplatí vyskúšať, ak pravidelne používate žehličku alebo kulmu. Všetky spreje majú jednu vec spoločnú: vytvárajú nádherné efekty ako zo salóna. Prejdime k dnešnému hrdinovi.

Nanoil Hair Styling Spray je ľahučká vlasová hmla na styling. Vďaka tomu, že je vo forme spreja, používa sa jednoducho. Len si ju nastriekate na vlasy a prečešete si ich. Produkt prináša jemnosť a uľahčuje styling vlasov, aby sme si mohli vytvoriť tie najkreatívnejšie účesy. Nanoil Hair Styling Spray tiež predlžuje životnosť účesu. Neváhajte ho používať bez ohľadu na to, či sú vaše vlasy husté a ťažko upraviteľné alebo máte krehké, jemné pramene vlasov. Vlasom dá taký tvar, aký sa vám páči a zachová ich prirodzenú pohyblivosť.

Hair Styling Spray

Prečo odporúčam Nanoil Hair Styling Spray?

  1. Je to skvelý stylingový primer, pomáha s tvorbou akéhokoľvek účesu a vždy vlasy robí krásnymi a prirodzenými bez toho, aby boli lepkavé alebo lámavé. Vďaka tomu sa jednoducho stylujú aj tie najnepoddajnejšie vlasy.
  2. Je to vynikajúci vlasový fixačný sprej – okamžite predlžuje životnosť účesu, aby ostal celý deň bezchybný bez ohľadu na poveternostné podmienky!
  3. Je to jediný stylingový primer, aký poznám s takými úžasnými hĺbkovo ošetrujúcimi ingredienciami. Nanoil Hair Styling Spray je bohatý na vitamín B5 (pantenol) a ricínový olej. Obe látky sú vo vlasovej starostlivosti vysoko oceňované a odskúšané. Zabraňujú poškodeniu vlasov a ich vysušeniu, zachovávajú ich zdravie, silu a hydratáciu, prinášajú hebkosť a lesk.
  4. Okrem toho Nanoil Hair Styling Spray má ľahkú textúru a je nemastný, takže nezaťažuje vlasy. Produkt bol odskúšaný mnohými ženami, ktoré hovoria, že vám zaručí úžasný účes. Ten si urobíte rýchlo bez zatvrdnutia a bielych stôp, ktoré zvyčajne ostávajú po lakoch na vlasy a penových tužidlách, hlavne keď si češete vlasy.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nanoil (@nanoil.official)

Nanoil Hair Styling Spray – ako ho používať?

Jeho používanie je hračka. Nastriekajte produkt na vlasy a je to. Môžete ho používať troma spôsobmi:

METÓDA 1: Po umývaní – na uterákom osušené vlasy pred fénovaním.

METÓDA 2: Na mokré vlasy – nastiekané vodou alebo bylinným destilátom, ak si ich neumývate. Vyfúkajte si ich ako zvyčajne.

METÓDA 3: Môže sa použiť aj na suché vlasy: bude ich fixovať na mieste.

Tak a je to. Majte krásny deň a zdravé vlasy! <3


Written by Glória
Volám sa Glória. Mojou najväčšou radosťou je zdieľanie toho, čo viem, s ostatnými. Blog bol vytvorený s cieľom uspokojiť potrebu opísať moje skúsenosti s rôznymi rutinami krásy, ale aj neúspešnými experimentmi (ako varovanie) a novými produktmi. Neexistuje nič lepšie ako spoľahlivé recenzie, ktoré vám ušetría mnoho nesprávnych rozhodnutí a dokážu vám poradiť pri zaobstarávaní tých pravých produktov, no nie?