nanoil ochranný sprej pred teplom na vlasy

Som si istá, že už viete, aká dôležitá je silná ochrana vlasov pred teplom, keď si vlasy často upravujete horúcim stylingom. Prečo? Lebo existuje viacero škodlivín, ktoré spôsobujú poškodenie vlasov, ako UV žiarenie, mestské znečistenie alebo tvrdá voda. Vysoké teploty patria k tým najsilnejším nepriateľom, ktorí postupne, deň za dňom, vlasy oslabujú a oberajú ich o lesk. Aj toto zdanlivo neutrálne fénovanie vlasov sa zdá byť škodlivým a stresujúcim pre vlasy.

Dnes vám dám niekoľko tipov, ako minimalizovať negatívny efekt vysokých teplôt. V druhej časti tohto príspevku vám napíšem krátku recenziu na jeden z najlepších ochranných produktov na vlasy, aký som mala šancu používať. Takže keď chcete zistiť, ako je možné vytvoriť si účes horúcim stylingom bez toho, aby ste vlasom spôsobili nejakú škodu, pokračujte v čítaní.

Moje osvedčené spôsoby, ako si ochrániť vlasy pred tepelným poškodením

  1. POUŽÍVAM RASTLINNÉ OLEJE Prírodné oleje chránia vlasy (a pokožku) pred UV žiarením tým, že vytvoria tenkú vrstvu, ktorá udržiava vodu vnútri vlasu (alebo pokožky). Bohužiaľ, ochrana, ktorú poskytujú nie je dostatočne silná, lebo slnečný filter, ktorý obsahujú je príliš nízky. Rastlinné oleje sú však dobré v boji proti suchosti. Taktiež dodávajú vlasom živiny, a preto si robím vlasovú olejovú kúru aspoň raz do týždňa.
  2. OBMEDZUJEM POUŽÍVANIE ŽEHLIČKY NA VLASY NA MINIMUM Žehlička na vlasy je mučiacim nástrojom vlasov. Tento prístroj robí vlasom to isté, ako BBQ gril mäsu. Okrem toho, vysoké teploty tohto prístroja rozrušujú keratínové vlákna, čo vedie k lámavosti vlasov. Preto pri stylingu mojich vlasov len málokedy siahnem po žehličke na vlasy.
  3. NA FÉNE MÁM NASTAVENÚ STREDNÚ TEPLOTU To naozaj pomáha. Čím je nižšia teplota prúdu vzduchu, tým je to bezpečnejšie pre vlasy. Pamätajte, že tesne pred ukončením sušenia vlasov si zapnite studený prúd vzduchu a namierte ho na niekoľko sekúnd na vlasy. Takto sa vám uzatvoria šupinky, z ktorých sú vlasy tvorené, čím budú lesklejšie a hladšie.
  4. POUŽÍVAM SPREJ NA OCHRANU PRED TEPLOM To je ten najsilnejší trik zo všetkých. Sprej na ochranu vlasov pred teplom bol vytvorený na ochranu vlasov pred ich spálením. Ktorý produkt odporúčam? Odpoveď je priamo dole.

ochranný sprej pred teplom na vlasy nanoil

Nanoil Heat Protectant Spray – ten, ktorý ja odporúčam

Prečo je rovnako dôležité používať produkt na ochranu pred teplom? Je to jednoduché – je to jediný kozmetický výrobok, ktorý dokáže vlasy ochrániť pred spaľujúcimi teplotami. Ingrediencie použité v Nanoil Heat Protectant Spray udržiavajú vlasy v bezpečí pred teplotami až do 220°C, čo je naozaj super. Okrem toho, dodáva vlasom vlahu a živiny, aby vám pomohli vytvoriť krajší účes.

Vďaka tomuto produktu sú moje vlasy teraz poddajnejšie a ľahšie sa rozčesávajú – zbohom zamotané vlasy a uzlíky. Nanoil Heat Protectant Spray sa môže používať bez ohľadu na ročné obdobie alebo počasie, lebo je ľahký a neprispieva k masteniu vlasov.

Nanoil Heat Protectant Spray – účinky, s ktorými môžete počítať

Nastal čas vypísať všetky kľúčové benefity Nanoil Heat Protectant Spray, lebo týmto spôsobom jednoduchšie pochopíte, aký je to univerzálny produkt

  • Chráni vlasy pred VYSOKÝMI teplotami.
  • Obsahuje TEKUTÝ HODVÁB, takže môžete očakávať, že vám vlasy ostanú hydratované.
  • Zanecháva vlasy HLADŠÍMI a ŽIARIVEJŠÍMI.
  • UĽAHČUJE A ZRÝCHĽUJE STYLING.
  • Je ľahký, takže NEZAŤAŽUJE VLASY.
  • ĽAHKO SA POUŽÍVA a má nádhernú vôňu.

Dúfam, že sa mi podarilo pomôcť vám uvedomiť si, aké dôležité je chrániť vlasy pred poškodením teplom. Ak by ste chceli mať vlasy chránené pred vysokými teplotami, môžete si pozrieť stránku www.nanoil.skkde nájdete Nanoil sprej na ochranu pred teplom a tiež rastlinné oleje, ktoré sú skvelé na vlasovú olejovú kúru.

nanoil sprej na ochranu pred teplom

Written by Glória
Volám sa Glória. Mojou najväčšou radosťou je zdieľanie toho, čo viem, s ostatnými. Blog bol vytvorený s cieľom uspokojiť potrebu opísať moje skúsenosti s rôznymi rutinami krásy, ale aj neúspešnými experimentmi (ako varovanie) a novými produktmi. Neexistuje nič lepšie ako spoľahlivé recenzie, ktoré vám ušetría mnoho nesprávnych rozhodnutí a dokážu vám poradiť pri zaobstarávaní tých pravých produktov, no nie?