Hair Volume Enhancer

Máte hrubé a ťažké vlasy a dodať im objem je náročnou úlohou? Ja som na tom rovnako – mám ich také isté. Mať objemné vlasy bol môj nedosiahnuteľný sen, ktorý sa mi splnil len v prípade, že som si ich natupírovala a zastriekala obrovským množstvom laku na vlasy… Potom mi kaderníčka odporučila produkt s názvom Nanoil Hair Volume Enhancer – ten mi kompletne zmenil vzhľad vlasov! Dnes vám poviem, prečo sa oplatí siahnuť po tomto úžasnom objemovom spreji!


Nanoil Hair Volume Enhancer – Zloženie

Tajomstvom úžasných výsledkov je bombová zmes ingrediencií. Látky na zvýšenie objemu vlasov nie sú však jedinými, ktoré sa oplatí spomenúť, lebo v zozname ingrediencií nájdete aj… látky, ktoré vyživujú, regenerujú a chránia vlasy pred poškodením! Vďaka tomu získate hĺbkovo vyživené a neustále chránené vlasy pred vonkajšími škodlivými faktormi, ako je slnko, mínusové teploty, vlhkosť, toxíny vo vzduchu, atď. Pridaný keratín, pantenol, vitamín E a pšeničné proteíny sú určené na skrášlenie vlasov. Ostanú po nich lesklé a hebké, plus dôjde k ich posilneniu a oprave vlasu.

Ako používať Nanoil Hair Volume Enhancer?

Je to jednoduché! Používajte ho ako napríklad penové tužidlo: na mokré vlasy pred stylingom a fénovaním vlasov. Produkt si nastriekate na vlasy, jemne ich prečešete a upravíte ako zvyčajne. Ja mám rada difúzer – nadstavec na fén a verte mi, získam obdivuhodný efekt! Nádherné, objemné vlasy počas celého dňa!

Hair Volume Enhancer

Benefity Nanoil Hair Volume Enhancer

Jednoducho povedané, dodáva vlasom super objem a ľahkosť, veľmi prirodzené účinky, žiadne zatvrdnuté a krustovité vlasy. Vlasy ostávajú stále jemné, lesklé, hebké a vyzerajú čo najlepšie. Ľahko sa upravujú, sú bez krepovitosti a statickej elektriny, nespľasnú ani po mnohých hodinách. To je želaný efekt! Z výsledkom som nadšená a Nanoil Hair Volume Enhancer ostane v mojej kúpeľni určite dlhšie.

Kde si kúpiť sprej na zvýšenie objemu vlasov od Nanoilu?

Ja vždy nakupujem priamo cez www.nanoil.sk a zadovážim si viac produktov, napr. moju obľúbenú keratínovú masku na vlasy a za studena lisovaný, bio arganový olej. Odporúčam nakupovať priamo u výrobcu. Všetky produkty od Nanoilu majú tú najvyššiu kvalitu, pričom ceny sú prekvapivo nízke. Dajte mi vedieť, či ste už niekedy vyskúšali Nanoil Hair Volume Enhancer alebo iné produkty od tejto značky. Zaujímajú ma vaše názory – neváhajte napísať komentár! To je všetko! Čauko!

Hair Volume Enhancer


Written by Glória
Volám sa Glória. Mojou najväčšou radosťou je zdieľanie toho, čo viem, s ostatnými. Blog bol vytvorený s cieľom uspokojiť potrebu opísať moje skúsenosti s rôznymi rutinami krásy, ale aj neúspešnými experimentmi (ako varovanie) a novými produktmi. Neexistuje nič lepšie ako spoľahlivé recenzie, ktoré vám ušetría mnoho nesprávnych rozhodnutí a dokážu vám poradiť pri zaobstarávaní tých pravých produktov, no nie?