Nanoil ricínový olej

Ahoj!

Viem, že veľa z vás čaká na túto recenziu. Ako to viem? Pretože dostávam veľa otázok o jednom špecifickom oleji. Je to ricínový olej Nanoil Castor Oil. Prečo sa ma pýtajú práve na tento olej? Myslím, že preto, že má veľa pozitívnych recenzií, a pretože je veľa žien, ktoré si myslia, že je to špičkový produkt.

Vraj čistý ricínový olej stačí na podporu rastu vlasov, vrátane mihalníc a obočia. Je však ricínový olej práve od Nanoilu ten, na ktorý sa oplatí minúť peniaze? Čítajte ďalej a dozviete sa, aké výsledky som si všimla po jeho používaní na vlasoch a nechtoch.

Nanoil Castor Oil: Základné informácie a prvý dojem

Objednala som si jednu fľaštičku z oficiálnej webovej stránky Nanoil. Nebola to prvá kozmetika, ktorú som si od nich objednala. Ak pravidelne čítate moje články, tak to viete – už som pre vás otestovala niekoľko produktov od Nanoil. A tentoraz mi opäť olej dodali veľmi rýchlo. Bol dobre zabalený, takže sa vôbec nerozlial ani nevytiekol.

Na rozdiel od väčšiny kozmetických olejov, ktoré predávajú v lekárňach a drogériách, Nanoil ponúka 50-mililitrovú fľašku, nie 15ml alebo 30ml, ako to robia iné značky. A aj napriek tomu nie je drahší. Textúra je príjemná a olej rýchlo sa vstrebáva. Bude vám trvať len niekoľko sekúnd natrieť ho rovnomerne na akúkoľvek časť tela: vlasy, tvár, nechty, obočie… Neviem, ako to robia, ale Nanoil Castor Oil je ľahší a menej hustý ako typický ricínový olej, čo je obrovské plus.

Lisovaný za studena ricínový olej

Zlepšuje Nanoil Castor Oil mihalnice a obočie?

Na túto otázku odpoviem hneď a na rovinu: áno, a výsledok je pôsobivý. Prirodzene, neočakávajte, že sa výsledky dostavia za týždeň alebo dva. Rast vlasov a chĺpkov je zložitý proces, ktorý si vyžaduje čas, preto musíte byť trpezlivá. Používajte olej každý deň. Vmasírujte ho do pokožky hlavy, používajte ho na mihalnice, naneste si ho na obočie.

Väčšinou nechám olej pôsobiť dlhšie ako 15 minút. Potom ho odstránim pomocou bežného šampónu. Myslím, že to trvalo šesť týždňov, kým boli moje vlasy krajšie, vyživené a o trochu hustejšie. Tiež som si všimla, že mi menej vypadávajú vlasy, čo je naozaj úžasné. Obočie a riasy? Rovnaký účinok! Sú viditeľne dlhšie a plnšie. A navyše, vyzerajú tmavšie, čo som neočakávala, ale som s tým absolútne spokojná.

Alternatívne použitie ricínového oleja

Nerafinovaný ricínový olej

Je ohromujúce, aký všestranný môže byť jeden olej! Podľa mňa by sa ricínový olej mal považovať za:

• liek na poškodené a vypadávajúce vlasy
• prírodný kondicionér na mihalnice a obočie

To sú dve hlavné použitia, pre ktoré je ricínový olej populárny. Ale olej toho dokáže omnoho viac. Môžete ho napríklad použiť na zlepšenie vzhľadu pokožky. Masírujte si s ním stehná, aby ste mali menej viditeľnú celulitídu a strie. Opäť platí, že musíte byť vytrvalá a používať ho pravidelne. Je to len malá obeť, za odstránenie týchto škaredých škvŕn z kože.

Ak máte problémy s krehkými nechtami, môžete tiež skúsiť ricínový olej. Môžete si buď natrieť olej na nechty a okolie, tak ako krém na ruky. Alebo si môžete nechty do oleja namočiť. Bez ohľadu na to, aké ošetrenie si zvolíte, Nanoil Castor Oil vaše nechty určite posilní. Vrelo ho odporúčam!

Nanoil Castor Oil

Ako vidíte, Nanoil Castor Oil je všestranný produkt, ktorý vám pomáha vylepšiť váš zovňajšok. Nie je úžasné, že olej vylisovaný zo semien rastliny ricín obyčajný má toľko schopností? A najlepšie na tom je, že ricínový olej od Nanoil je lisovaný za studena a certifikovaný!

Written by Glória
Volám sa Glória. Mojou najväčšou radosťou je zdieľanie toho, čo viem, s ostatnými. Blog bol vytvorený s cieľom uspokojiť potrebu opísať moje skúsenosti s rôznymi rutinami krásy, ale aj neúspešnými experimentmi (ako varovanie) a novými produktmi. Neexistuje nič lepšie ako spoľahlivé recenzie, ktoré vám ušetría mnoho nesprávnych rozhodnutí a dokážu vám poradiť pri zaobstarávaní tých pravých produktov, no nie?