minerálnych produktov

Ahojte dievčatá!

Tentoraz niečo o minerálnej kozmetike. Najmä pre vás som si vybrala svoje obľúbené produkty – Lily Lolo, Annabelle Minerals a bareMinerals. Prečo sa mi tak veľmi páčia? Prečo ich nikdy nenahradím inou kozmetikou? Čítajte ďalej a zistite to. Užite si čítanie!

bareMinerals výrobky

Rozhodla som sa napísať o dvoch produktoch: Pure Plush Gentle Deep Cleansing Foam a Eternalixir Skin-Volumizing Oil Serum. Prvý sa odporúča pre všetky typy pleti. Dôkladne čistí pokožku, odstraňuje make-up a prebytočný maz. Zároveň hydratuje, zanecháva pokožku sviežu a zamatovo hladkú. Ako túto čistiacu penu používam? Aplikujem malé množstvo na ruky, zmiešam s vodou a aplikujem na pokožku tváre. Jemne masírujem 2 minúty a opláchnem vlažnou vodou. Ďalej aplikujem hydratovač alebo iný krém. Z čoho pozostáva táto čistiaca pena? Nájdete tu glycerín, grapefruitový extrakt, rozmarínový extrakt a morskú soľ.

Eternalixir Skin-Volumizing Oil Serum je môj ďalší kúsok obľúbenej kozmetiky. Pôsobí na zvlhčenie, regeneráciu a ochranu pred vonkajšími agresormi. Podľa výrobcu môže dlhšie ošetrovanie produktom vyhladiť jemné línie. Možno je moja pokožka príliš mladá na to, aby som si všimla takéto účinky. Ako môžem použiť olej? Naneste jednu alebo dve kvapky oleja na pokožku a dôkladne ich votrite. Výrobok má veľmi hustú konzistenciu, takže aj malé množstvo postačuje na zvlhčenie pokožky. Čo sérum Eternalixir obsahuje? Kozmetika Bare Minerals obsahuje ružový olej, levanduľový extrakt a ženšenový extrakt.

Minerálne výrobky Lily Lolo

Moje obľúbené minerálne produkty Lily Lolo sú púdre a podkladové bázy – všetky sa ľahko nanášajú a majú jemnú konzistenciu. Môžete si vybrať medzi 16 odtieňmi. Každá žena si nájde niečo pre seba. Púdre Lily Lolo môžete aplikovať mokré alebo suché. Účinky? Hladká pokožka, rovnomerný odtieň, zakrytie farebných škvŕn, krásny vzhľad. Mám odtieň China Doll, ktorý vyzerá úžasne s Bourjois lícenkou. Čo je najdôležitejšie, obsahuje SPF 15. Celý makeup dokončujem priehľadným púdrom Lily Lolo. Vynikajúco absorbuje maz, fixuje make-up a jemne osvetľuje pokožku.

Annabelle Minerals

Myslím si, že očné tiene Annabelle Minerals sú vynikajúce! Milujem odtiene, ktoré pripomínajú tón mojej pleti: hnedá a béžová; Páčia sa mi tiež tmavšie farby. Nougat, Ice Cream, Cinnamon, Cappucino, Vanilla, Candy, Chocolate a Smoky sú moje obľúbené. Majú ľahkú a krémovú konzistenciu, takže sa dajú ľahko aplikovať a vydržia dlho. Ako ja nanášam tiene? Po prvé, make-up primer. Ďalej, pomocou štetca s mäkkými štetinami aplikujem tieň rovnomerne. Môj makeup je hotový!

Written by Glória
Volám sa Glória. Mojou najväčšou radosťou je zdieľanie toho, čo viem, s ostatnými. Blog bol vytvorený s cieľom uspokojiť potrebu opísať moje skúsenosti s rôznymi rutinami krásy, ale aj neúspešnými experimentmi (ako varovanie) a novými produktmi. Neexistuje nič lepšie ako spoľahlivé recenzie, ktoré vám ušetría mnoho nesprávnych rozhodnutí a dokážu vám poradiť pri zaobstarávaní tých pravých produktov, no nie?