Krásne, dlhé a pôsobivo zatočené riasy boli vždy mojím snom. Ale mne sa z nejakého dôvodu nepozdávalo predlžovanie rias a neustále som sa obávala o stav mojich mihalníc, ktoré mám už prirodzene tenké a riedke. Preto som sa rozhodla zistiť, ktorá z najpopulárnejších a najodporúčanejších špirál je tá najlepšia. Predstavím vám moje obľúbené!

Čo je pre mňa u špirál dôležité?

Špirály dostanete v každej drogérii. Zvyčajne majú zabezpečiť efekt dlhších, hustejších a zatočených rias. Verte mi, vyskúšala som už veľa špirál z drogérie a jediné, čo som zistila bolo to, že sľuby výrobcov väčšinou nezodpovedajú realite.

Začala som vyhľadávať špirály, ktoré odporúčajú ženy na internete. Narazila som na niekoľko značiek a bez rozmýšľania som si ich pridala do nákupného košíka.

To najdôležitejšie, čo očakávam od dobrej špirály je, že mi ošetrí riasy a bude mať relatívne bezpečné, prírodné zloženie. Je pre mňa tiež dôležité, aby sa počas dňa nezotierala, čo bol obvykle problém, keď som používala špirály z drogérie.

Každý výrobok som testovala niekoľko dní.

Pozrite sa, ktoré vám môžem odporučiť!

Špirály, ktoré prešli mojimi testami! Ako som už spomenula, dobrá riasenka musí vyniknúť. Nesmie tvoriť žiadne šupinky a hrudky. Na základe týchto faktorov som pripravila zoznam najlepších špirál, ktoré sa mi mimoriadne osvedčili!

1. Špirála od Nanolash

Špirály od Nanolash obsadili v mojom rebríčku prvé miesto. Páčilo sa mi najmä to, že tento produkt má dve verzie:

Vďaka tomu som si mohla vybrať takú, ktorá mi najlepšie vyhovovala. Hneď prvá skúsenosť so špirálou od Nanolash bola mimoriadne príjemná. Štýlové balenie, mäkká, dokonale tvarovaná silikónová kefka a zamatová textúra umožnili rýchle a jednoduché použitie.

Všimla som si, že moje riasy boli pekne oddelené, zdvihnuté a obalené od koreňa až po špičku! A čo viac, táto špirála skvele vydržala celý deň! Nezmazala sa a ani som si nevšimla žiadne zbytky na viečkach. Dokonca ani počas veľkej búrky sa mi nerozmazala. Je to moja najobľúbenejšia špirála.

2. Lashcode Mascara

Lashcode Mascara je ďalšia špirála, ktorá je pre mňa mimoriadne vhodná. Táto predlžujúca a zahusťujúca špirála sa tiež dodáva so silikónovou kefkou. Vďaka jej rafinovanému tvaru ľahko pokryjete aj tie najkratšie chĺpky.

Lashcode Mascara vytvorí veľkolepý efekt s minimálnym úsilím. Už po prvom ťahu kefkou som videla obrovský rozdiel. Rovnako ako špirála od Nanolash, ani tento produkt sa nezotiera ani nerozmazáva.

3. Lancome Hypnose Mascara

Na ďalšom mieste v rebríčku je špirála od Lancome. Má trochu odlišne tvarovanú kefku, našťastie to počas použitia nespôsobuje žiadne väčšie problémy. Hneď som si všimla, že mihalnice boli dlhšie a objemnejšie, čo zvýraznilo môj pohľad.

Bohužiaľ, tiež som si mohla všimnúť, že na konci dňa bola táto špirála trochu rozmazaná. Je pravda, že som si dala viac vrstiev, ale so špirálou od Nanolash som taký problém nemala. A práve toto je jedna z hlavných nevýhod špirály od Lancome.

4. Mac Mineralize Mulit-Effect Lash

Na ďalšie miesto som umiestnila špirálu Mac Mineralize Mulit-Effect Lash. Je to celkom slušný produkt, ktorý mihalnice nezlepí a krásne ich oddelí. Použitie kefky, ktorá je o trošku hrubšia si vyžaduje určitú prax, ale dobre pokryje aj tie kratšie riasy.

Mac Mineralize Mulit-Effet Lash mi ale na mihalniciach nevydržala celý deň. Pomerne rýchlo sa mi roztiekla, spravil sa mi takzvaný efekt pandích očí, ktorého som sa musela rýchlo zbaviť. To bolo pre mňa dosť nepohodlné, aj keď čo sa týka výsledkov, nemám žiadne veľké sťažnosti.

Zhrnutie rebríčka

Ak by som vám mala s čistým svedomím odporučiť len jednu špirálu, určite by som stavila na riasenku od Nanolash. Na 100% splnila všetky moje očakávania a dokázala nadvihnúť moje prirodzene tenké a riedke riasy. Špirála od Lashcode si tiež zaslúži zmienku, pretože spravila na mojich mihalniciach dobrý efekt.

Aj ostatné produkty, ktoré som tu hodnotila, patria medzi najlepšie, hoci som si všimla drobné nedokonalosti, s ktorými som sa napríklad u špirály od Nanolash nestretla.

Samozrejme, môžete si všetky tie produkty vyskúšať aj sama a podeľte sa potom s nami o váš názor. Nezabudnite, že mihalnice sú najkrajší rám pre oči a dobre vybraná špirála môže skrášliť aj tie najjemnejšie riasy!

Written by Glória
Volám sa Glória. Mojou najväčšou radosťou je zdieľanie toho, čo viem, s ostatnými. Blog bol vytvorený s cieľom uspokojiť potrebu opísať moje skúsenosti s rôznymi rutinami krásy, ale aj neúspešnými experimentmi (ako varovanie) a novými produktmi. Neexistuje nič lepšie ako spoľahlivé recenzie, ktoré vám ušetría mnoho nesprávnych rozhodnutí a dokážu vám poradiť pri zaobstarávaní tých pravých produktov, no nie?