umelé mihalnice

Netajím sa tým, že som vždy snívala o krásnych a hustých riasach. Matka príroda však mala v tomto smere iné plány. Moje mihalnice sú slabé, riedke a rovné. Preto som sa rozhodla otestovať klastrové mihalnice na domáce použitie od Nanolash! A aká bola moja skúsenosť?

Dostala som DIY Lash Extensions ako produkt na testovanie. Bola som zvedavá, či by som si dokázala predĺžiť mihalnice sama doma. A čo viac, výrobca tvrdí, že sa to dá už za 10 minút. Nebola by som to ja, keby som to nevyskúšala!

Čo by som vám na začiatok povedala o DIY Eyelash Extensions?

Hovorí sa, že prvý dojem môžete urobiť len raz. Prvý dojem z DIY Lash Extensions som mala v momente, keď som išla na webovú stránku výrobcu. Podarilo sa im prekvapiť ma? Ukázalo sa, že áno!

Hneď som si všimla obrovský výber. Štandardná škatuľa klastrových rias od Nanolash obsahuje 36 mihalníc, z toho:

  • Na výber ponúkajú až 8 štýlov rias;
  • balenie obsahuje mihalnice v 3 dĺžkach: 10, 12 a 14 mm.

Samozrejme, to ešte nie je všetko! Môžete si tiež zakúpiť kompletnú sadu na predlžovanie rias, ktorá obsahuje:

  • 36 klastrových rias;
  • Nanolash bonder;
  • Nanolash sealer;
  • pinzetu na mihalnice;
  • Nanolash remover.

Všetky doplnky a prípravky na predlžovanie rias sú mimoriadne efektívne a dlho vydržia. A platí to aj pre klastrové mihalnice na domáce použitie. Na vytvorenie jedného štýlu rias som použila v priemere asi 4-5 hotových klastrov. Takže podľa mojich výpočtov stačí jedno balenie na 4 použitia!

Klastrové mihalnice od Nanolash DIY Eyelash Extensions – bolo to rýchle a účinné?

Výrobca jasne uvádza, že riasy na domáce nalepovanie vydržia až 5 dní a navyše si ich môžete naniesť len za 10 minút. Rozhodla som sa to otestovať!

Po očistení mojich prirodzených rias som začala tým, že som si na mihalnice naniesla bonder a klastrové mihalnice. Samozrejme, sledovala som čas. Bonderu trvá asi 30-60 sekúnd, kým začne lepiť. Je čierny a skvele zjednocuje farbu umelých a prirodzených rias. Potom som začala nanášať klastre mihalníc a dala som si ich pod moje mihalnice, asi 1 mm od línie rias. Nakoniec som si ešte naniesla jednu vrstvu sealeru a bola som hotová!

Stopky sa zastavili na 8:39, presne toľko mi trvalo predĺžiť si mihalnice sama doma, na čo som bola nesmierne hrdá. Jednoducho, výrobca sa nemýlil. Jednoduché domáce predlžovanie mihalníc s klastrovými mihalnicami od Nanolash je naozaj možné!

Jednoduché domáce predlžovanie mihalníc

Na vytvorenie jedného štýlu rias som použila v priemere asi 4-5 hotových klastrov Nanolash DIY eyelash Extensions Charm. Takže podľa mojich výpočtov stačí jedno balenie na 4 použitia!

Vydržali moje falošné mihalnice od Nanolash?

Výrobca udáva, že jedno predĺženie mihalníc by malo vydržať až 5 dní. Opäť som sa rozhodla, že to otestujem. Nalepila som si DIY Lash Extensions v sobotu, keď som si ich dala na firemnú akciu. Nedala som si ich na spanie dole a tiež som sa snažila o to, aby som:

  • spala som na chrbte – nechcela som vystaviť tieto falošné mihalnice žiadnemu mechanickému poškodeniu.
  • jemne som ich čistila, aby som odstránila prach;
  • vyhýbala som sa kozmetike na báze oleja.

Po 8 dňoch boli moje DIY Lash Extensions stále nedotknuté. Rozhodla som sa ich odstrániť, aby som si overila ešte jedno tvrdenie výrobcu. Značka tvrdí, že tieto klastrové mihalnice sú jednorazové.

Použila som remover na odstránenie DIY Eyelash Extensions a zvyšky lepidla som taktiež odstránila z čierneho pásika. Poriadne som si prezrela, ako klastrové riasy vyzerajú – nič sa na nich nezmenilo. Mihalnice sa nezvlnili ani nedeformovali. Podľa mňa sa určite dajú tieto falošné mihalnice bezpečne opäť použiť.

kompletná sada na domáce predlžovanie rias nanolash

Odporučila by som tieto falošné riasy na domáce použitie?

DIY Lash Extensions sú produkt, ktorý môžem s čistým svedomím odporučiť. Už viete, že vždy hovorím otvorene, aj ak sa mi na produkte niečo nepáči. Tu som však žiadne nedostatky nenašla.

Tieto klastrové mihalnice sú odolné, ľahké a pohodlné. Spravila som si ich len za 10 minút a vydržali dlhšie, ako uvádza výrobca. Ak snívate o podmanivom pohľade, DIY Eyelash Extensions vás určite nesklamú!

Written by Glória
Volám sa Glória. Mojou najväčšou radosťou je zdieľanie toho, čo viem, s ostatnými. Blog bol vytvorený s cieľom uspokojiť potrebu opísať moje skúsenosti s rôznymi rutinami krásy, ale aj neúspešnými experimentmi (ako varovanie) a novými produktmi. Neexistuje nič lepšie ako spoľahlivé recenzie, ktoré vám ušetría mnoho nesprávnych rozhodnutí a dokážu vám poradiť pri zaobstarávaní tých pravých produktov, no nie?