Vyzerá váš účes rovnako už dlhé roky a vy neviete, ako ho zmeniť? Myslíte si, že nový vzhľad môžete získať len farbou alebo strihom? Mýlite sa. Cestička vo vlasoch vám zaručí úplne nový účes.

Aká cestička sa najviac hodí práve vám?

Vlastne nemáme žiadne striktné pravidlá pre to, kadiaľ by cestička mala viesť. Kaderníci ju väčšinou určujú podľa typu tváre. No ak túžite po originalite, zabudnite na ich odporúčania. Spravte si takú cestičku, aká sa vám páči: v strede, naľavo, napravo či cik-cak.

Okrúhla tvár + cestička v strede

Ak máte okrúhlu tvár, cestička v strede by sa vám mala hodiť najviac. Len si teda musíte dať pozor, aby bola rovná. Ak si navyše vlasy natočíte, vaša tvár bude vyzerať chudšia, zatiaľ čo vlasy nadobudnú väčší objem. Nedávajte si vlasy za uši, ale nechajte ich padať na líca a viať vo vetre.

Oválna tvár + akákoľvek cestička, aká sa vám páči

Tento typ tváre je perfektný pre všetky druhy cestičiek. Môžete vlasy predeliť v strede alebo na stranách: vyberte si ten štýl, v akom sa cítite najlepšie.

Tvár v tvare srdca + cestička veľmi naboku

Cestička naboku zoštíhli tvár, zakamufluje špicatú bradu a čelo bude vyzerať menšie. Vlasy nechajte, nech padajú prirodzene do tváre. Tento typ účesu vám zaručí dievčenský vzhľad.

Hranatá tvár + cestička cikcak

Namiesto zvýraznenia čŕt tváre ich potrebujete zjemniť a odvrátiť od nich pozornosť. Cikcak cestička je skvelá pre hranatú tvár. Tiež si môžete vybrať asymetriu a rozdeliť vlasy na strane. Nerobte si ale rovnú cestičku, pretože tým by ste si len zbytočne pridali ďalšiu líniu k tvári.

Podlhovastá tvár + cestička v strede

Ak je vaša tvár podlhovastá, skúste si spraviť cestičku v strede a vlasy tiež natočte. Takisto by vaše vlasy nemali byť dlhšie, ako je vaša sánka. Tým docielite, že budú vaše vlasy vyzerať objemnejšie, zatiaľ čo tvár bude opticky menšia a okrúhlejšia.

Written by Glória
Volám sa Glória. Mojou najväčšou radosťou je zdieľanie toho, čo viem, s ostatnými. Blog bol vytvorený s cieľom uspokojiť potrebu opísať moje skúsenosti s rôznymi rutinami krásy, ale aj neúspešnými experimentmi (ako varovanie) a novými produktmi. Neexistuje nič lepšie ako spoľahlivé recenzie, ktoré vám ušetría mnoho nesprávnych rozhodnutí a dokážu vám poradiť pri zaobstarávaní tých pravých produktov, no nie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *