Ahojte moje krásne čitateľky!

Moji priatelia, ktorí naposledi videli moje vlasy, ma inšpirovali, aby som napísala tento príspevok. Som skutočne šťastná a vďačná za také úžasné komplimenty. Viem, že sledujú môj blog. Nakoľko sa ma pýtali, čo robím so svojimi vlasmi, rozhodla som sa napísať o mojej letnej starostlivosti o vlasy.

V lete sú moje vlasy viac náročnejšie na zvládnutie ako v jeseni (keď sa väčšina z vás sťažuje na krehké vlasy v dôsledku zvýšenej vlhkosti vzduchu). Pre mňa je problematickejšie leto, pretože slnečné žiarenie mi ničí moje jemné vlasy. Musím po celý čas bojovať proti suchosti a dávať si pozor, aby som si vlasy príliš nezaťažila bielkovinami (aby nedošlo k nadmernému zaťaženiu keratínom). Siaham po prírodných olejoch, ktoré poskytujú mojej pokožke hlavy ďalšiu ochranu pred spálením. Podľa mňa je vlasový olej Nanoil najhorúcejším produktom tohto leta. Je k dispozícii v troch verziách (v závislosti od stavu a poškodenia vlasov). Vybrala som si strednú verziu – pre vlasy so strednou pórovitosťou. Verzia s nízkou pórovitosťou je tiež veľmi lákavá. Myslím, že by to bol úžasný prostriedok na zlepšenie stavu končekov vlasov. Pokiaľ ide o Nanoil na vlasy s vysokou pórovitosťou, obraciam sa naň počas jesenných večerov, keď moje vlasy potrebujú intenzívnejšiu regeneráciu a ochranu po lete, a kedy ma tiež obťažujú aj rôzne ohrievače.

Tí, ktorí majú problémy s definovaním stavu vlasov, by mali prejsť na webovú stránku Nanoil a urobiť si rýchly test pórovitosti vlasov. Skutočne to uľahčuje výber. Články o starostlivosti o vlasy, ošetrenie vlasovým olejom a pórovitosti – uverejnené na webovej stránke – sa určite oplatí prečítať. Strávil som veľa času ich čítaním a stále sa tam rada vraciam kvôli tipom a radám na ošetrovanie vlasov.

Celkovo vzaté, Nanoil je kľúčovým prvkom mojej letnej starostlivosti o vlasy. Okrem toho som investovala do šampónu a kondicionéra, ktoré neobsahujú silikón a parabén, ktoré sú jemné na moje vlasy a pokožku hlavy. Taktiež venujem pozornosť vôni mojich vlasových produktov, a preto som si vybral Natura Siberica Frozen Berries. Kozmetika má skvelý dizajn. Moje oči si skutočne lahodia nad fľašami Natura Siberica a krásnou čiernou sklenenou fľašou Nanoil, ktorá vyzerá ako luxusný parfum. Toto je tajomstvo mojej rutinnej starostlivosti o vlasy. Nanoil používam dvakrát týždenne, nanášam si ho na suché vlasy a pokožku hlavy 30 minút pred umývaním. Po štyroch týždňoch vyzerajú moje vlasy úplne inak. Sú hustejšie, flexibilnejšie a dlhšie, ako aj elastickejšie a svetelejšie – ako z reklamy na šampón. Dúfam, že po ďalších štyroch týždňoch dôjde k zvýšeniu objemu, pretože Nanoil obsahuje látky, ktoré nútia korienky pracovať a podporujú rast nových vlasov. Myslím, že Nanoil je to najlepšie, čo moje vlasy môžu v lete zažiť. Ak ste použili niektorú z jeho verzií, podeľte sa o svoje dojmy!

Written by Glória
Volám sa Glória. Mojou najväčšou radosťou je zdieľanie toho, čo viem, s ostatnými. Blog bol vytvorený s cieľom uspokojiť potrebu opísať moje skúsenosti s rôznymi rutinami krásy, ale aj neúspešnými experimentmi (ako varovanie) a novými produktmi. Neexistuje nič lepšie ako spoľahlivé recenzie, ktoré vám ušetría mnoho nesprávnych rozhodnutí a dokážu vám poradiť pri zaobstarávaní tých pravých produktov, no nie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *