Riasy, riasy, riasy … ideme sa z nich zblázniť. Ktorá z vás nie, nech prvá hodí kameň;) … a nehovorím o kamennom prášku, láska moja.

Riasy sú podstatou make-upu a zabezpečujú, že tvár vyzerá okamžite odpočinutá a vzhľad vyzerá hlboko.

Dokážeme to zvládnuť a vieme ako to urobiť. Preto sme sa zamerali na výber maskary. Zvyčajne existujú dve kritériá:

<3 reklama (viem, že niektoré z vás môžu byť pravdepodobne urazené tým, že to dokonca navrhujem, ale riasy a modely ovplyvňujú našu predstavivosť)

<3 prútik – toto je zrejmé: máte svoj obľúbený tvar prútika, takže voľba sa zužuje na to, či prútik by mal byť kremíkový, alebo syntetický. Väčšina žien si vyberá syntetický, pretože ho jednoducho pozná lepšie (a dlhšie). Mnohé z nás sa mylne domnievajú, že prútik so silikónovými štetinami môže zhlukovať riasy. Medzičasom, je to kremíková kefka, ktorá rok čo rok predstihuje syntetickú kefku. Silikónová kefka je určite presnejšia a efektívnejšia, neťahá riasy a nie je problém udržať ju čistú.

Sú dva vyššie uvedené body dosť na výber správnej maskary? Sú tieto dokonca autoritatívne kritérium, ktoré môže vždy zľahčiť nákup maskary?
Musím sa o vás báť dievčatá.

Dokonca aj keď vám Eva Longoria povie, že vy za to stojíte – nebežte do obchodu. Dajte tomu chvíľku, premýšľajte o tom, prečítajte si môjho sprievodcu a až potom choďte nakupovať.

Tu sú tajomstvá dobrej maskary:

  1. Obaly – nevenujeme im veľkú pozornosť, ale sú mimoriadne dôležité. Stalo sa mi to pri mnohých príležitostiach, že gumová zátka sa prilepí k vrchu a prestala plniť svoj (dôležitý) účel. Výsledkom je, že produkt v prebytočnom množstve sa usadí na prútiku – nebolo to použiteľné. Neexistoval spôsob, ako by som si „toto“ dala kdekoľvek blízko očí. Pevné obaly sú základom a dávajú zákazníkovi starostlivosť.
  2. Prútik – áno, tu všetko zostáva tak, ako to bolo – je to najdôležitejšie. Vytvára celý make-up. Zlý prútik môže urobiť aj najlepšiu receptúru bezcennou. Prútik ktorý chcete je ten, ktorý je vyrobený zo silikónu, pretože je precízny a ľahko sa udržiavata čistotý … Predpokladám, že nemusíte nikomu z vás hovoriť, aké dôležité je čistiť prútik? 😉 Samozrejme, radím nenakupovať podivné prútiky, nad ktorými musíte rozmýšlať, ako sa používajú. Je to skvelé, keď sa prútik zužuje smerom k špičke – to vám umožní aplikovať maskaru aj na tie najkratšie riasy.
  3. Zloženie maskary – nie mnohé z nás premýšľajú o zložkách, či nie sú je príliš invazívné. Inými slovami, či riasenka okrem veľkolepého make-upu dodáva našim riasam … niečo viac; niečo, čo ich robí krásne a dobre ošetrené, ale tiež nespôsobuje, že po niekoľkých mesiacoch aplikácie maskary vypadávajú.

Skontrolujte, či vaša maskara má „niečo extra“, čo môže pomôcť vašim riasami.

Written by Glória
Volám sa Glória. Mojou najväčšou radosťou je zdieľanie toho, čo viem, s ostatnými. Blog bol vytvorený s cieľom uspokojiť potrebu opísať moje skúsenosti s rôznymi rutinami krásy, ale aj neúspešnými experimentmi (ako varovanie) a novými produktmi. Neexistuje nič lepšie ako spoľahlivé recenzie, ktoré vám ušetría mnoho nesprávnych rozhodnutí a dokážu vám poradiť pri zaobstarávaní tých pravých produktov, no nie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *