Milujem bláznivé trendy vo farbení vlasov a najlepším spôsobom, ako si odpočinúť, je obdarovať moje vlasy novým, intenzívnym odtieňom. Ukazuje sa, že nie som jediná, kto si vyvinul tento zvláštny zvyk. Na rozdiel od toho, čo si väčšina ľudí myslí, je šialený účes trendy a to je zrejmé pri pohľade na všetky fotografie mladých žien uverejnené na sociálnych sieťach. Napríklad, Instagram je práve zaplavený vlasovými inšpiráciami!

Dnešná téma: trend mandarínkových vlasov!

Mandarinkové vlasy – sfarbenie vlasov podobné sorbetom

Tento by mala poskytnúť dostatok informácií, ale túto techniku ​​vám aj tak vysvetlím. V posledných týždňoch sú mandarínkové vlasy jedným z najmódnejších trendov zafarbenia tam, kde sa najviac počíta s intenzívnou farbou.

Najpopulárnejšie farby vlasov sú:

  • sladká ružová,
  • oranžová,
  • marhuľová,
  • citrónová,
  • niekedy až limetková.

Všetky tieto odtiene, ktoré sa vyberajú pre tento prípravok na vlasy, sú samozrejme tie, ktoré si môžeme všimnúť v ovocných sorbetoch. Musia byť živé, sladké a veľmi ovocné. Technika mandarínkových vlasov si vyžaduje nasýtené odtiene a presnú imitáciu farieb, ktoré majú mrazené dezerty.

Iba pre odvážne!

Mandarínkový trend vlasov je metóda zafarbenia vlasov, ktorá závisí od aplikácie farbív intenzívnych ovocných farieb, ktoré sa dajú urobiť niekoľkými spôsobmi.

  1. Aplikácia iba jednej farby, ktorá sa na koncoch vlasov (ombre/sombre) alebo vo viacerých dúhových verziách stáva menej nasýtenou, a preto si vyžaduje kombináciu niekoľkých kontrastných farieb.
  2. Mandarikové vlasy môžu byť trvalé (farba), dočasné napríklad na dovolenku (melír), alebo až do ďalšieho umývania vlasov (farbiaci sprej).

Najdôležitejšie však je, že bez ohľadu na zvolenú metódu alebo farebnú verziu musíte byť dostatočne odvážni na to, aby ste nosili taký účes. Ak ste skôr konzervatívna, pravdepodobne sa budete cítiť nepríjemne, keď budú vaše vlasy také živé. Pre mňa je mandarínkový vlasový trend perfektným riešením, je to módne a zaujímavé, pretože milujem farbenie vlasov a nosenie nezvyčajných farieb.

Milé čitateľky, ak chcete mať mandarinkové vlasy, musíte vedieť, že je lepšie zaplatiť viac a navštíviť profesionála, ktorý pozná dané remeslo. Nejaký náhodný kaderník môže zničiť vaše vlasy a všetko, čo získate, je účinok, ktorý je možné slušne opísať len ako neuspokojivý.

Written by Glória
Volám sa Glória. Mojou najväčšou radosťou je zdieľanie toho, čo viem, s ostatnými. Blog bol vytvorený s cieľom uspokojiť potrebu opísať moje skúsenosti s rôznymi rutinami krásy, ale aj neúspešnými experimentmi (ako varovanie) a novými produktmi. Neexistuje nič lepšie ako spoľahlivé recenzie, ktoré vám ušetría mnoho nesprávnych rozhodnutí a dokážu vám poradiť pri zaobstarávaní tých pravých produktov, no nie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *