Ahojte dievčatá,

Viem, že mnohé z vás majú záujem o ošetrovanie vlasov olejmi (olejovanie vlasov, ako niektoré z vás túto procedúru nazývajú), a chcete vedieť, ktoré oleje si kúpiť. Vyplatí sa používať oleje z drogérie? Aký je ich účinok, keď si ich konečne aplikujeme na vlasy?

Mnohí z vás sa boja mastného zloženia olejov, vďaka čomu tejto technike pristupujete veľmi opatrne. Pridanie oleja do masky alebo balzamu je skutočne výhodné a skutočne poskytuje jemnú starostlivosť a vlasy chráni. Bohužiaľ, nikdy to nenahradí ošetrenie plnými olejmi, ktoré zahrňuje aj pokožku hlavy.

Vzhľadom na to, pokiaľ ide o každodennú starostlivosť o vlasy, odporúča sa pridať niekoľko kvapiek oleja do kondicionéra. Aspoň raz týždenne by ste však mali vykonať kompletné ošetrenie vlasov olejom, takže inými slovami, musíte si na vlasy a pokožku hlavy naniesť prírodný olej. Takáto „olejová maska“ musí byť zmytá buď po hodine, alebo ponechaná cez noc, aby ste si ráno mohli umyť vlasy.

Tiež som si vedomá skutočnosti, že máte radi zmiešanie olejov s balzammi, preto pre vás pripravujem prehľad celkom neobvyklého produktu, ktorým je krém na vlasy L’Oreal Paris Elseve The Magical Power of Essential Oil. Tento produkt patrí do jednej z mnohých sérií starostlivosti o vlasy od L’Oreal. Ak teda musíme olej ihneď po umytí vlasov naniesť, je možno lepšie použiť špeciálny prípravok na starostlivosť? Ako to funguje na mojich vlasoch? Vyhrá krém na vlasy s olejom nad bežným kondicionérom zmiešaným s prírodným olejom?

Podľa tvrdení výrobcu má krém na vlasy L’Oreal Paris Elseve The Magical Power of Essential Oil vyživovať, vlasy zľahčiť, prameňom dodávať lesk a vyhladzovať ich. V dôsledku toho sa očakáva, že vlasy zmäknú, budú vyživené a chránené pred ďalším poškodením.

Vlasový krém L’Oreal Paris Elseve The Magical Power of Essential Oil vonia krásne a obsahuje šesť prírodných olejov: harmančekový, slnečnicový, ľanový, lotosový kvet, ružový a tahitská gardenia.

Všetky vyššie uvedené oleje predstavujú dokonalé ošetrenie vlasov, ktoré zlepšuje ich vzhľad a ak sú poškodené, regeneruje ich. Slnečnicový olej vyživuje vlasy, harmančekový olej a lotosový kvet ich zjemňuje a posilňujú, zmierňujú podráždenie, ľanový a ružový olej zvlhčuje a kondicionuje pramene a tahitská gardenia uzatvára vlasové kutikuly, vlasy vyhladzuje a dodáva im širokú škálu minerálov. Všetky oleje poskytujú prameňom esenciálne mastné kyseliny a chránia vlasy pred slnkom, mrazom, toxínmi a vysokými teplotami.

Ako mi fungoval krém na vlasy, L’Oreal Paris Elseve The Magical Power of Essential Oil?

Musím pripustiť, že môj prístup k tomuto produktu bol dosť skeptický, pretože som fanúšikom tradičného ošetrovania vlasov olejmi a myslím si, že nič nenahradzuje silu prírodných olejov aplikovaných priamo na pokožku hlavy a na celé vlasy. Krém na vlasy od L’Oreal Paris ma však veľmi pozitívne prekvapil. Samozrejme, nikdy neprestanem používať taký profesionálny produkt, ako je môj milovaný Nanoil, ale ako kondicionér, ktorý sa má aplikovať ihneď po umytí – som si istá, že tento produkt od L’Oreal predbehne veľa balzamov na vlasy. Ďalším plusom krému na vlasy Essential Oil je skutočnosť, že jeho zloženie nie je mastné a skutočne vlasy nezaťažuje. Bála som sa, že po opláchnutí kozmetiky by moje vlasy boli ťažké a ploché, ale boli plné lesku, mäkké a hladké. Nie som si istá, či tento produkt bude fungovať na vlasoch s nízkou pórovitosťou, ale L’Oreal uisťuje, že tento krém na vlasy s éterickými olejmi sa odporúča pre všetky typy vlasov.

Written by Glória
Volám sa Glória. Mojou najväčšou radosťou je zdieľanie toho, čo viem, s ostatnými. Blog bol vytvorený s cieľom uspokojiť potrebu opísať moje skúsenosti s rôznymi rutinami krásy, ale aj neúspešnými experimentmi (ako varovanie) a novými produktmi. Neexistuje nič lepšie ako spoľahlivé recenzie, ktoré vám ušetría mnoho nesprávnych rozhodnutí a dokážu vám poradiť pri zaobstarávaní tých pravých produktov, no nie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *