Ahojte moje milé 🙂

Dnes je deň, kedy budem opäť písať recenziu top maskary, ktorá je Le Volume od Chanel. Neviem, aký je váš názor, ale som vášnivým fanúšikom prestížnych a značkových maskár. Viem, že to môže znieť trochu snobsky, ale vďaka tomu vám môžem ukázať faktický a objektívny názor na danú maskaru, takže si nebudete kupovať žiadne kozmetické zbytočnosti. Ospravedlňuje ma to? 🙂

Nikdy neuverím osobe, ktorá hovorí, že nie je žiadny rozdiel medzi maskarou Dior a bežnou maskarou. Nepochybne, nie každá ‚hviezda‘ maskár stojí za tú cenu, ale sú medzi nimi skutočné perly, ktoré môžu obdarovať riasy vzhľadom filmových hviezd. Le Volume je určite tento typ maskary. Milujem túto farebnú kozmetiku a okrem nových maskar, ktoré nosím v mojom make-up vrecku, Chanel Le Volume neopúšťa zoznam mojich piatich najlepších maskar.

A to nie je len kvôli celkovej estetike riasenky, ktorá je skutočne skvelá, plná elegancie a triedy (celkový minimalizmus a harmónia), ale aj preto, že Le Volume od Chanel plní všetky úlohy dokonalej maskary:

  • je super čierna, intenzívne pigmentovaná;
  • má silikónovú kefku, ktorá sa ľahko udržuje;
  • je trvanlivá, nelúpe sa a ani nezanecháva škvrny v oblasti pokožky očí;
  • nezhlukuje riasy (samozrejme za podmienky, že pravidelne čistíme kefku);
  • kefka je skvelá, pretože oddeľuje riasy, robí ich hrubšími a mierne predĺženými. Jej štetiny nie sú rovné, ale trochu usporiadaná v uhle, preto aplikátor ľahko zachytí každú riasu.

Všeobecne platí, že Le Volume je úžasná riasenka, ktorá prináša dlhotrvajúci efekt. Jej konzistencia je taktiež prínosom maskary, hoci po 4 mesiacoch sa stáva dosť hustou a myslím, že nebudete používať viac ako jednu vrstvu. V podstate si vždy aplikujem len jednu vrstvu a podľa môjho názoru to stačí na to, aby sa bez ťažkostí vytvorilo predĺženie a objem rias. Tiež musím dodať, že Le Volume ma nikdy nesklamala – vydrží v akomkoľvek počasí a „žije v súlade“ s mojimi kontaktnými šošovkami. Moje riasy sú presne oddelené a krásne predĺžené. A tá kefka Le Volume, je jednoducho skvelá;) Celá maskara je jedným majstrovským dielom, ktoré odporúčam všetkým kozmetickým snobom 🙂 xoxo!

Written by Glória
Volám sa Glória. Mojou najväčšou radosťou je zdieľanie toho, čo viem, s ostatnými. Blog bol vytvorený s cieľom uspokojiť potrebu opísať moje skúsenosti s rôznymi rutinami krásy, ale aj neúspešnými experimentmi (ako varovanie) a novými produktmi. Neexistuje nič lepšie ako spoľahlivé recenzie, ktoré vám ušetría mnoho nesprávnych rozhodnutí a dokážu vám poradiť pri zaobstarávaní tých pravých produktov, no nie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *