LashcodeMascara

Našli ste ideálnu maskaru? Ak máte obľúbeného, zdvihnite ruku. Myslím, že stále hľadáte tú pravú. Preto sa vám bude páčiť naše dnešné hodnotenie. Pravdepodobne ste nepočuli o tejto novinke, ale dovoľte mi povedať vám hneď na začiatku – táto maskara ukradla moje srdce!

Moje riasy nie sú vôbec problematické. Sú celkom elastické a prirodzene natočené. Škoda, že sú tak tenké a tak ľahké, že sú takmer neviditeľné, čo ma najviac dráždi.

Aká by mala byť dobrá maskara?

Vždy som chcela maskaru, aby dodala veľmi prirodzenú definíciu očí. Tmavé, plné a dlhé riasy by mali dopĺňať make-up, takže maskara musí poskytnúť úžasné predĺženie a zvýšenie objemu. Trvanlivosť je však pre mňa najdôležitejšia. Väčšina maskár, ktoré som testovala, bola po niekoľkých mesiacoch používania na vyhodenie – podivne stvrdli a zliepali riasy. Čo ak výrobok podporil moje riasy namiesto ich oslabenia? Bolo by to dokonalá riasenka … rovnako ako Lashcode!

LASHCODE – maskara, ktorá pozná kód pre našu skrytú krásu ♥

Dva mesiace som bola šťastnou majiteľkou Lashcode. Chcem vám povedať o kozmetike v príspevku. Dosahuje moje očakávania? Je vhodná na denný aj nočný make-up? Tu je môj názor na maskaru Lashcode, ktorú milujem.

Farba. Lashcode prichádza v jednej verzii – krásny intenzívny čierny odtieň. Vždy som si to želala. Ostatné maskary sú sivé, sivasté a nejasné. Lashcode pokrýva riasy skutočnou čiernou.

Vzorec. Maskara je zamatová a má správnu hustotu, takže je v make-upe tak efektívna, a bez šmúh. Dôležité! Je to prvá maskara, ktorú som mala v rukách, ktorá je čerstvá aj po dvoch mesiacoch po prvom použití.

Kefka. Maskara ponúka veľmi flexibilnú silikónovú kefku v tvare očí. Podľa mojich skúseností sú silikónové aplikátory tie najlepšie, pretože zabezpečujú skvelé česanie a nanášajú správne množstvo maskary, takže efekt nie je prehnaný. Vďaka zúženému koncu môžete v rohoch očí pokryť aj tie najkratšie riasy.

Aplikácia. Vzhľadom na zamatový vzorec a precíznu kefku sa Lashcode používa veľmi ľahko. Jedna vrstva postačuje na definovanie rias. Dve vrstvy poskytujú viac definície, ale účinok je stále prirodzený. Maskara sa rýchlo aplikuje so zárukou želaných výsledkov.

Odolnosť. Kód Lashcode nie je vodotesná, čo je pre mňa výhodou. Napriek tomu, že nie je vodotesná, maskara zostane na riasach po celý deň a noc (párty) bez odlupovania. Účinok na riasy sa neznižuje; sú definované rovnakým spôsobom. Maskara sa ľahko zmyje ľahkým odličovačom.

Existuje niečo, čo má Lashcode, že iné maskary nemajú?

Iste, áno! Lashcode je zmesou neuveriteľnej maskary a séra na riasy, čo bolo najväčším prekvapením. Skladá sa zo sady živín, ktoré vynikajúco podporujú riasy zatiaľ čo máte make-up. To je to, čo robí Lashcode odlišnou od iných maskár.

Čo obsahuje kód Lashcode? Sada prípravkov na kondicionovanie, vrátane extraktu zo sójových výhonkov, extrakt z pšeničných klíčkov, Baicalinu (extrakt z bajkalskej lebky), Pro-vitamínu B5, vitamín E, arginín, včelí vosk, prírodného prirodzené konzervanty z kukurice.

Ako sa maskara stará o riasy?

  • hĺbkovo opravuje, posilňuje a prestavuje,
  • zaisťuje správnu hydratáciu,
  • dodáva jemnosť, pružnosť a lesk,
  • funguje ako mini ochranný štít pre riasy,
  • zabraňuje starnutiu a riednutiu rias,
  • PODPORUJE RAST RIAS.

Zhrnutie…

Lashcode je prvá maskara, ktorá ma uisťuje, že budem vyzerať perfektne a môj make-up bude výrazný, ženský, ale prirodzený. Je prekvapujúce, že tiež kondicijuje moje riasy, ktoré sú zdravšie po odstránení make-upu – hladké, elastické a lesklé. Podľa môjho názoru, Lashcode prichádza s atraktívnou cenou, pretože nenájdete takú zmes kvality a elegantného dizajnu medzi inými produktmi v drogérií. Ak chcete zistiť, či sú veci, ktoré píšem, pravdivé (sú), môžete si objednať Lashcode online. Myslím, že sa zamilujete do tejto maskary rovnako, ako ja.

Stránky produktu: lashcode.sk

Written by Glória
Volám sa Glória. Mojou najväčšou radosťou je zdieľanie toho, čo viem, s ostatnými. Blog bol vytvorený s cieľom uspokojiť potrebu opísať moje skúsenosti s rôznymi rutinami krásy, ale aj neúspešnými experimentmi (ako varovanie) a novými produktmi. Neexistuje nič lepšie ako spoľahlivé recenzie, ktoré vám ušetría mnoho nesprávnych rozhodnutí a dokážu vám poradiť pri zaobstarávaní tých pravých produktov, no nie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *