Vyzerá to ako očné kvapky, ktoré si môžete kúpiť v miestnej lekárni. Obsahuje kofeín a extrakt zo zeleného čaju. Navyše to funguje najlepšie po schladení. Ženy na celom svete ho milujú. Dovoľte mi predstaviť vám: THE ORDINARY CAFFEINE SOLUTION ♥

S čistým potešením môžem vyhlásiť, že The Ordinary roztok kofeínu 5% + EGCG je môj obľúbenec mesiaca. Som si takmer istá, že to tak zostane aj celé mesiace, pretože sa ho nikdy nevzdám. Prečo toto sérum z množstva očných sérov? Prečítajte si moju recenziu nižšie.

Prvý dojem

Musím povedať, že The Ordinary Caffeine Solution nemá dobrý prvý dojem. Je to zázrak, že ma táto lieková flaška s pipetou neodstrašila. Mám rada kozmetiku, ktorá vyzerá pekne a má v sebe nejaký luxus. Napriek tomu som úplne schopná obísť tmavú sklenenú fľašu s bielym štítkom, pretože pôsobenie tejto kozmetiky je neuveriteľné!

Ako používať The Ordinary sérum?

Použite ho ako každé očné sérum, t.j. vklepte ho do kože okolo očí. Najlepšie je to urobiť ráno a večer tak, aby mal výrobok intenzívne pôsobenie a priniesol výrazné zlepšenie. Odporúčam vám, aby ste si vykonávali jemnú masáž v oblasti očí, pretože potom je pokožka uvoľnenejšia.

Trik. Kofeínový roztok ochladený v chladničke okamžite eliminuje únavu.

Aký je účinok The Ordinary Caffeine Solution?

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG:

  • obmedzuje tmavé kruhy a tašky pod očami;
  • odstraňuje príznaky stresu a únavy;
  • hydratuje a vyživuje pokožku.

Účinok očného séra s kofeínom a zeleným čajom je efektom koncentrovaného a veľmi jednoduchého zloženia bez alkoholu, silikónu, parabénu a živočíšnych zložiek. Obsahuje však málo rastlinných extraktov, napríklad obyčajnú polypodu, exotickú hubu, sóju a rašelinu. Všetko je doplnené kyselinou hyalurónovou, močovinou a kofeínom so stimulujúcim účinkom (aj pri vonkajšom použití). Znie to zaujímavo, však?

Môj názor:

The Ordinary Caffeine Solution sa absorbuje ihneď po aplikácii a zanecháva pokožku pevnú. Schladené sérum poskytuje úľavu pokožke okolo očí a eliminuje vaky. Po aplikácii je pokožka veľmi jemná a plná žiary. The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG je perfektnou náhradou za očný krém pre ľudí, ktorí trpia tmavými kruhmi okolo očí a drobnými vráskami. Nespôsobuje žiadne podráždenie kože, takže ho možno použiť aj vtedy, keď máte citlivú pokožku (ako ja!). Podľa môjho názoru je toto kofeínové sérum nenahraditeľné na prevenciu vrások a ako produkt na minimalizáciu prvých viditeľných znakov starnutia. Vrelo odporúčam!

Written by Glória
Volám sa Glória. Mojou najväčšou radosťou je zdieľanie toho, čo viem, s ostatnými. Blog bol vytvorený s cieľom uspokojiť potrebu opísať moje skúsenosti s rôznymi rutinami krásy, ale aj neúspešnými experimentmi (ako varovanie) a novými produktmi. Neexistuje nič lepšie ako spoľahlivé recenzie, ktoré vám ušetría mnoho nesprávnych rozhodnutí a dokážu vám poradiť pri zaobstarávaní tých pravých produktov, no nie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *