Ahojte dievčatá!

Očakávali ste, že tento deň príde, však?

Vedeli ste, že akonáhle sa objaví nová high-end maskara, okamžite ju dostanem a otestujem – obvzlášť pre vás.

Nová maskara od Lancome s odvážnym menom Monsieur Big má celkom lichotivé recenzie na internete. Bola rovnako dobrá v mojom teste?

Oh … Monsieur … Trochu moc sa chváliš, však? ;)

Dievčatá, dúfam, že mi Lancome odpustia, ale … nestojí za to. Táto značka má vo svojej ponuke niekoľko krásnych skvostov (vrátane maskary Hypnose) a nemôže to byť lepšie ako toto. Bohužiaľ, Monsieur je viac ako priemerná, maskara do drogérie, ako svetový štandard krásy.

Namiesto toho, aby som vytvárala chór chvál pre Monsieura Biga, len popíšem, čo je na nej zlé.

Prečo je podľa môjho názoru Lancome Monsieur Big zle vyrobenou maskarou?
  1. Najdôležitejšia vec, kefka, je úplne zničená. Jednoduchá a robustná, vyrobená zo syntetickej štetiny. Och: (Keď ju vytiahnete z fľaše, vyzerá ako by na ňu niekto „hodil“ vrstvu dechtu, je pokrytá produktom, ktorý má mastnú a lepkavú receptúru. Môžete to vidieť a kefka to „nezvláda“.
  2. Vzhľadom k tomu, štetina sa zdá byť zaťažená maskarou, je zrejmé, že riasy – ktoré sú jemné a tenké – bude tiež trpieť pod maskarou Lancome. Monsieur Big je len „veľkou chybou“ – už prvá vrstva sa stará o riasy … nie veľkmi ako džentlmen 🙂 Každá ďalšia vrstva riasy viac a viac zlepuje, presne k vytvoreniu efektu pavúčich nôh.
  3. Niektoré z vás tomu nevenujú pozornosť, ale ja (najmä pokiaľ ide o drahšie a prestížne) – balenie maskary je lacné, detské a nezvládnuté. Ružový a lesklý obdĺžnik vás vydesí na míle ďaleko a vyzerá smiešne. Prepáč Lancome: Platím – žiadam.
  4. Už dávno som prestala byť zmätená sloganmi ako: 12x hrubšie riasy … No, ak nepopisujete super hrubé, zhluknuté hrudky. V poriadku, som ochotná priznať, že Lancome má pravdu. Nikdy som však nepredpokladala, že Lancome pôjde s manipuláciou čísel tak ďaleko.

Inými slovami: NIE.

Monsieur Big nie je kultový ani priekopnícky kozmetický prípravok. Nebude to dokonalosť roka. Ak chcete vyskúšať Lancome – vyberte si skutočnú ikonu, Hypnose.

Written by Glória
Volám sa Glória. Mojou najväčšou radosťou je zdieľanie toho, čo viem, s ostatnými. Blog bol vytvorený s cieľom uspokojiť potrebu opísať moje skúsenosti s rôznymi rutinami krásy, ale aj neúspešnými experimentmi (ako varovanie) a novými produktmi. Neexistuje nič lepšie ako spoľahlivé recenzie, ktoré vám ušetría mnoho nesprávnych rozhodnutí a dokážu vám poradiť pri zaobstarávaní tých pravých produktov, no nie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *