Hľadáte kvalitné sérum, ktoré vašu pleť oživí a spraví ju krásnou? Také, ktoré môžete používať bez ohľadu na typ a vek pleti, ročné obdobie či časť dňa? Milujem produkty, ktoré nemajú žiadne „obmedzenia“ („nemali by ste to kombinovať s …“, „používajte ho iba večer“, „buďte opatrní, pretože …“). A preto proste Nanoil Vitamin C Face Serum zbožňujem. Poznáte túto značku? Ak nie, je načase to zmeniť, pretože ponúka perfektné pleťové séra a iné úžasné produkty. Dnes som sa rozhodla úprimne a pravdivo ohodnotiť klenot medzi produktami pre starostlivosť o pleť: Nanoil Vitamin C Face Serum.

Vitamín C. O čom je celý ten rozruch?!

Prečo sa vitamín C stal „vyhľadávanou“ kozmetickou prísadou? Poznáme ho predsa už strašne dlho a používame ho pre podporu imunity, takže nestačí, keď si ho len jednoducho doplníme v strave?

Nie, prepáčte. Doplnky v strave sú dôležité, ale vitamín C, ktorý vďaka nim prijímame, pôsobí vo vnútri tela a stará sa o rôzne orgány a sústavy. Ak chcete pocítiť jeho pozitívne účinky na pleti, potrebujete náležitý kozmetický prípravok, ktorý ale obsahuje správnu formu vitamínu C. Čítajte ďalej a dozviete sa, čo tým myslím.

Aký má vitamínu C vplyv na pokožku?

Položme si jednu kľúčovú otázku. Aký má zmysel používať vitamín C? Aký prínos má vitamín C pre vašu pokožku? Jeho účinok je lepší, ako by ste čakali!

Vitamín C je jedným z troch vitamínov mladosti. Takže očividne pleť omladzuje a odďaľuje starnutie. Je účinnejší ako mnoho iných látok. Takisto je geniálny pre vylepšenie vzhľadu pokožky a jej celkového stavu – vďaka vitamínu C môžete zabudnúť na matnú pleť bez života, opuchnuté oči po bezsennej noci, tmavé kruhy pod očami alebo iné škvrny. Vaša pleť bude skutočne bezchybná. Oslnivá, svieža, oddýchnutá, hladká a mladistvá.

Vitamín C a jeho formy – nie každá funguje!

Nanešťastie nie všetky formy vitamínu C sú ronako účinné. Výrobcovia kozmetiky radi podvádzajú a pridávajú do svojich produktov vitamín C, ktorý ale stihne zoxidovať skôr, ako prenikne do pokožky. Kyselina askorbová predstavuje najlepšiu a najčistejšiu verziu vitamínu C, ale príliš rýchlo oxiduje. Kozmetológovia prišli s niekoľkými derivátmi, ktoré však nedosahujú dostatočné výsledky. Našťastie ale vyvinuli kyselinu 3-0-etyl askorbovú, ktorou sa jednoznačne trafili do čierneho! Je to tá najlepšia forma, aká bola kedy vyrobená: 100% čistý vitamín C. Účinky, ktoré si môžete všimnúť už po prvom použití séra od Nanoilu, sú proste úžasné. Ako teda pleť vylepšuje?

Nanoil Vitamin C Face Serum: účinky na mojej pleti

Nechcem chodiť okolo horúcej kaše – toto je neskutočné sérum. Nikdy v živote som sa nestretla s ničím, čo by sa čo i len prinajmenšom mohlo vyrovnať tomuto pokladu. Úžasne pleť revitalizuje a opravuje, jej vzhľad bleskurýchlo zlepšuje – akoby ste do fľaštičky uzavreli photoshop! V momente, ako sérum nanesiete na pleť, budete skutočne vyzerať lepšie. Tento produkt z vašej tváre odstráni známky únavy, bledú a matnú pleť rozjasní, zosvetlí a nabije ju energiou. Po nejakom čase (moja pleť potrebovala pár týždňov) sa účinky stanú trvalými – tón pleti sa zjednotí, vrásky sa postupne vyhladia, zmiznú rozdiely v pigmentácii a ostatné nedokonalosti. Pleť získa dokonalý objem, bude oddýchnutá a plná vitality. Jednoducho nádhera!

Ako sa má používať Nanoil Vitamin C Face Serum?

Ja ho používam ráno, ale pokojne ho na pleť môžete nanášať aj dvakrát denne, ak chcete. Môžete ho používať aj ako večernú kúru. Veľmi sa mi páči, že sa sérum dá perfektne naniesť aj pod make-up. Skutočne ho odporúčam – je skvelý pre akýkoľvek typ pleti, aj keď bojujete s pupienkami a inými nedokonalosťami. Skutočný dermatológ vo fľaštičke! Vyskúšajte ho a dajte mi vedieť, ak sa aj vy zamilujete do séra od značky Nanoil rovnako ako ja 🙂

Written by Glória
Volám sa Glória. Mojou najväčšou radosťou je zdieľanie toho, čo viem, s ostatnými. Blog bol vytvorený s cieľom uspokojiť potrebu opísať moje skúsenosti s rôznymi rutinami krásy, ale aj neúspešnými experimentmi (ako varovanie) a novými produktmi. Neexistuje nič lepšie ako spoľahlivé recenzie, ktoré vám ušetría mnoho nesprávnych rozhodnutí a dokážu vám poradiť pri zaobstarávaní tých pravých produktov, no nie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *