Dnes sa zameriavame na šampóny a nové prírastky, ktoré sa nedávno pridali do mojej kolekcie. Chcela by som vám povedať o čiernom minerálnom vlasovom šampóne Fratti. Budete v šoku!

Začnime kľúčovou vecou – čo je šungit?

Šungit – druh mineraloidu, ktorý obsahuje až 99% čistého uhlíka. Vo väčšine kozmetických výrobkov má čistiace a antibakteriálne vlastnosti. Šungit im taktiež dodáva intenzívnu čiernu farbu. Ukázalo sa, že šungitová kozmetika je veľmi účinná a pracuje skutočne intenzívne. Keď som prvýkrát uvidela vlasové produkty so šungitom, bola som šokovaná a zároveň zvedavá.

Poďme preskúmať túto kozmetickú novinku!

Čierny šampón so šungitom – jeden z produktov od Fratti s touto prísadou. Myslím, že ho nájdete v mnohých ďalších značkách, ktoré ponúkajú prírodnú kozmetiku. Šungit je vo svete kozmetiky čoraz obľúbenejší.

Šungitový šampón obsahuje (okrem čistého šungitu);
  • extrakt zo žihľavy,
  • výťažok z rozmarínu,
  • výťažok z ľubovníku.

Hustý minerálny šampón je vďaka vysokej koncentrácii šungitu dokonalým produktom pre mastné, rednúce a zafarbené vlasy. Odporúča sa pre všetkých, ktorí chcú dosiahnuť čistejšie vlasy a pokožky hlavy, ako aj podporu rastu a posilnenie korienkov. Pravidelné používanie šampónu spôsobuje:

  • osviežuje a čistí vlasy a pokožku hlavy;
  • zabraňuje mastnote;
  • zastavuje rednutie, pretože zvyšuje prietok krvi;
  • umožňuje vlasom si udržať ich prirodzenú krásu a lesk.

Môj názor:

Čierny minerálny šampón so šungitom je zaujímavou voľbou pre ľudí, ktorí trpia mimoriadne mastnými vlasmi a pokožkou hlavy. Moje vlasy naozaj zostávajú dlhšie čerstvé. Umývam si ich iba dvakrát týždenne. Produkt nepochybne funguje. Kyselina salicylová a výťažok z rozmarínu vytvárajú skvelý osviežujúci duet.

Šampón má bohaté zloženie, ale používa sa ľahko. Môžete ho riediť vodou, čo je jednou z najlepších metód umývania vlasov. Produkt je finančne efektívny. Je to jeden z tých šampónov, ktorý pení ako blázon, a to sa mi páči. Zmyje všetko – dokonca aj parafínový olej a ťažšie oleje.

Written by Glória
Volám sa Glória. Mojou najväčšou radosťou je zdieľanie toho, čo viem, s ostatnými. Blog bol vytvorený s cieľom uspokojiť potrebu opísať moje skúsenosti s rôznymi rutinami krásy, ale aj neúspešnými experimentmi (ako varovanie) a novými produktmi. Neexistuje nič lepšie ako spoľahlivé recenzie, ktoré vám ušetría mnoho nesprávnych rozhodnutí a dokážu vám poradiť pri zaobstarávaní tých pravých produktov, no nie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *