Súprava na lifting a lamináciu mihalníc

Lifting rias doma? Áno, sama som tomu nemohla uveriť. Toto ošetrenie som poznala len z profesionálnych salónov krásy, takže som bola naozaj prekvapená. Keď som však do rúk dostala súpravu Nanolash Lash Lift Kit, rozhodla som sa ju vyskúšať. Zaujímajú vás výsledky a môj názor? Ak áno, čítajte ďalej!

Niekoľko slov o liftingu a laminácii rias

Lifting a laminácia mihalníc – o tomto ošetrení sa hovorí, že dokáže robiť zázraky. Na rôznych fórach to často spomínajú rôzne ženy, ktoré sa to rozhodli vyskúšať. Pozrela som si cenníky v rôznych kozmetických salónoch…. ach Bolo mi zaťažko minúť toľko peňazí za 30 minút v salóne.

Laminácia rias je neinvazívna metóda, ktorá má predĺžiť, natočiť a zahustiť mihalnice. Okrem toho by produkty, ktoré sa používajú počas ošetrenia, mali preniknúť do štruktúry rias a mali by ich obnoviť. Neznie to skvele? No, áno… len za akú cenu?

V pokušení, že by som mohla dosiahnuť skvelé výsledky, som si začala prehliadať stránky s kozmetickými novinkami. Hľadala som nejakú náhradu alebo sérum, ktoré by mi pomohli dosiahnuť podobný výsledok. Našla som súpravu Nanolash Lash Lift Kit, s ktorou sa dá spraviť laminácia a lifting doma.

Poznáte ma. Ak by som to sama nevyskúšala, nemohla by som sa volať mihalnicovou fanatičkou. Objednala som si súpravu na domáci lifting rias a vyskúšala som ju hneď, ako som produkt dostala.

Súprava na lifting a lamináciu mihalníc

Čo obsahovala súprava Nanolash Lash Lift Kit?

Ak poznáte značku Nanolash, pravdepodobne viete, že majú v ponuke len špičkové produkty. Skvelá kvalita sa v priebehu rokov stala ich obchodnou značkou. Moje očakávania od súpravy Nanolash Lift Kit boli preto extrémne vysoké.

V súprave som našla doplnky, silikónové podložky – 3 páry v 3 veľkostiach, Lash Lift Glue na ich pripevnenie a 3 prípravky označené ako:

  • Lift – Step 1;
  • Fix – Step 2;
  • Keratin Booster – Step 3.

Všetky prípravky sú zabalené v 10 vrecúškach s obsahom 0,5 mililitrov. Preto si budete môcť doma spraviť až 10 laminácií mihalníc. A čo viac, zloženie obsahuje prírodné zložky bohaté na živiny. Niet divu, že poskytujú hlbokú obnovu a regeneráciu rias už od prvého použitia.

Ako som si so súpravou od Nanolash spravila lamináciu sama doma?

Začala som si laminovať mihalnice sama! Bola som veľmi vystresovaná. Vďaka návodu na použitie, ktoré súprava Nanolash Lash Lift Kit obsahuje, však všetko prebehlo hladko a podľa plánu. Najprv som si urobila čas na prípravu rias. Dôkladne som si umyla make-up a vysušila som si oči.

Potom som oddelila horné mihalnice od spodných. Nalepila som si silikónové podložky a postupne som si naniesla prípravky. Nezabudla som na to, že treba:

  • nechať každý prípravok pôsobiť asi 7-10 minút;
  • pred nanesením nasledujúceho produktu si najprv odstrániť ten predchádzajúci.

Potom som si odstránila podložky.

Lifting a laminácia mihalníc

Výsledok bol tak dobrý, že som to nevedela ani vyjadriť slovami alebo opísať. Moje mihalnice vyzerali:

  • výrazne dlhšie;
  • pekne natočené;
  • hustejšie;
  • odolné, mäkké a hladké.

Výsledok na mojich poškodených riasach vydržal asi 6 týždňov. Výrobca uvádza, že laminácia by mohla vydržať cca. 8 týždňov. Zdá sa, že ak sú vaše mihalnice v dobrom stave a nie sú výrazne poškodené, výsledok môže vydržať oveľa dlhšie.

Nanolash Lash Lift Kit – zhrnutie o domácej laminácii rias

Súprava na lifting a lamináciu mihalníc od Nanolash je produkt, ktorý by ste mali vyskúšať. Z vlastnej skúsenosti viem, že výsledok je veľkolepý.

Veľmi ma potešilo, že Nanolash Lift Kit zregeneroval moje riasy. Už dávno neboli také jemné a pružné. Navyše, ich stav sa zlepšuje po každej ďalšej laminácii. Presvedčte sa samé a podeľte sa so mnou o svoje názory. Verím, že s Nanolash Lash Lift Kit budete všetky spokojné!

Written by Glória
Volám sa Glória. Mojou najväčšou radosťou je zdieľanie toho, čo viem, s ostatnými. Blog bol vytvorený s cieľom uspokojiť potrebu opísať moje skúsenosti s rôznymi rutinami krásy, ale aj neúspešnými experimentmi (ako varovanie) a novými produktmi. Neexistuje nič lepšie ako spoľahlivé recenzie, ktoré vám ušetría mnoho nesprávnych rozhodnutí a dokážu vám poradiť pri zaobstarávaní tých pravých produktov, no nie?