Zdvýham to moje, keď vidím niektoré obočia pri prechádzke po ulici.

Áno, obočie, pretože ich majitelia za nimi záhadne miznú a prvá vec, ktorú je vidieť, sú tie „obočia“, ktoré sú neprirodzené, komické a prekreslené (úplne nakreslené?) atď.

Aby si niektorí z vás uvedomili nebezpečenstvo skryté za obočím, pripravila som si zoznam najčastejších chýb pri líčení obočí, tu sú:

  1. Príliš dokonalé obočie – ktoré sa kreslí s takou precíznosťou a oddanosťou, že z diaľky vidíte, že je falošné, moje drahé dámy. Vyzerajú pekne, povedala by som, bezchybne, ale sú aj rozptýlením od zvyšku tváre. Toto (bohužiaľ) ich robí neprirodzenými, takže ľudia s dokonalým obočím vyzerajú ako mimozemšťan alebo bábika. Tieto obočia majú príliš veľký dôraz kladený na okraje a vnútorná časť je príliš „farebná“, t.j. naplnená gélom, pomádou alebo ceruzkou.
  2. Príliš geometrické obočie – mnoho dievčat používa tzv. šablóny. Sú skvelé, pretože pomáhajú pri určovaní tvaru obočia, ale naozaj sa chcete spoľahnúť výlučne na ne? Som proti tomu, ak nechcete mať obočie priamo ako zo skicára architekta.
  3. Vnútorná časť obočia je príliš zdôraznená, viac ako jeho ako koniec. Je to veľmi častá chyba v líčení obočia. Mnohé dievčatá sa mylne domnievajú, že hrubšia časť potrebuje viac výrobku ako tá úzka. Vyzerá to neprirodzene a vytvára trochu zvláštny vzhľad.
  4. Výnimočne tenké obočie, vytvorené tak, aby malo rovnakú hrúbku. Bohužiaľ – tenké obočie nikdy nevyzerá dobre. Urobia z vaše tváre grotesku. Za mňa sa podobá skôr na klauna. Neodporúčam 🙂

Existujú aj chyby spojené s voskovaním obočia … ale k tomu sa dostaneme nabudúce 🙂

Written by Glória
Volám sa Glória. Mojou najväčšou radosťou je zdieľanie toho, čo viem, s ostatnými. Blog bol vytvorený s cieľom uspokojiť potrebu opísať moje skúsenosti s rôznymi rutinami krásy, ale aj neúspešnými experimentmi (ako varovanie) a novými produktmi. Neexistuje nič lepšie ako spoľahlivé recenzie, ktoré vám ušetría mnoho nesprávnych rozhodnutí a dokážu vám poradiť pri zaobstarávaní tých pravých produktov, no nie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *