Nahradí sa make-up nálepkami

V tomto prípade proste musím vyjadriť svoj názor. Môžu nálepky nahradiť make-up? Nemôžem o tomto trende prestať rozmýšľať odkedy som o ňom počula. Rozhodla som sa teda otestovať nálepky na vlastnej tvári a zdieľať túto skúsenosť a môj názor na blogu. 

Nálepkový make-up ovládol internet

Najnovšie trendy dokážu ukradnúť ženské srdcia rýchlosťou svetla. Stačí to, že sa objavia na móle alebo boli vytvorené niekým slávnym a stane sa z nich okamžitý hit. Čo sa týka make-up nálepiek, popularita tu má rôzne zdroje a je ťažké určiť kto to celé začal. Je to akokeby bol môj Instagram zaplavený obrázkami make-upu vyrobeného nálepkami. Všimli ste si to?

Späť do detstva? 

Pokiaľ ide o mňa, vraciame sa trochu v čase. Najmenej niekoľko rokov späť (pre niektorých aj niekoľko desiatok rokov). Až do momentu kedy sme mali pár rokov a vášnivo sme zbierali nálepky, napr. pridané k časopisom. Umiestnili sme ich všade kam sme mohli vrátane nás. Bývali tu časy kedy som hrdo nosila lesklú hviezdu v rohu môjho oka a myslela som si že to bola najlepšia dekorácia. Moji rodičia sa na tom iba smiali ale ja som s tým bola nadmieru spokojná. A viete čo? V tejto dobe by bol ten make-up perfektný práve pre tento trend. Vrátili sme sa teda do čias nášho detstva. 

Nálepkový make-up. Čo by ste o ňom mali vedieť? 

Môže to byť perfektná cesta ako predstaviť nejakú rôznorodosť vášmu make-upu alebo kompletne ho nahradiť. Keď som make-up nálepky testovala, bol to naozajstný doplnok. Hoci som sa už stretla s nejakými extravagantnými make-up lookmi, boli predvedené bez kozmetiky. Napriek tomu, nálepkový make-up nie je pre mňa. 

Make-up nálepky môžu mať všetky typy foriem:

  • jemné kvety alebo pridaný kubický zirkón, napr. v rohu oka pre nadobudnutie viacej fresh vzhľadu
  • očné tiene aplikované na očné viečko ako náplasť
  • dekoratívne, jemne vyrobené samolepiace linky alebo obočie
  • trochu viacej extravagantné make-up tetovania, napr. na líci

Momentálny trend?

Nadšenci nálepkového make-upu tvrdia, že nalepenie nálepky miesto očných tieňov alebo liniek je menej časovo náročné ako štandardné líčenie. Aj niekto, kto nie je zručný v make-upe, môže zvládnuť dokonalé obočie pomocou nálepky, aj keby ho nalepíte krivo, môžete ho jednoducho napraviť. Avšak podľa môjho názoru toto je iba momentálny trend. Oveľa lepšie je žiadny make-up než dekorovanie celej tváre s nálepkami. Nehovorím, že by ste tento spôsob nikdy nemali skúsiť. Nálepky sú perfektný nápad napríklad na letný festival. Ja by som ich však určite denne nepoužívala. 

Written by Glória
Volám sa Glória. Mojou najväčšou radosťou je zdieľanie toho, čo viem, s ostatnými. Blog bol vytvorený s cieľom uspokojiť potrebu opísať moje skúsenosti s rôznymi rutinami krásy, ale aj neúspešnými experimentmi (ako varovanie) a novými produktmi. Neexistuje nič lepšie ako spoľahlivé recenzie, ktoré vám ušetría mnoho nesprávnych rozhodnutí a dokážu vám poradiť pri zaobstarávaní tých pravých produktov, no nie?