Ahoj!

Mám pre vás stručnú recenziu na masku na vlasy, ktorú som dostala ako narodeninový darček od mojej sestry. Musím sa priznať, že som neplánovala napísať na Nanoil Argan Mask recenziu, ale účinky boli také pozoruhodné, že som sa rozhodla ju postnúť na môj blog. Ideme na to: moja úprimná recenzia na Nanoil masku na vlasy s arganovým olejom.

Užite si čítanie! 🙂

V prvom rade, už by ste mali Nanoil poznať z mojich ostatných príspevkov. Prečo sa oplatí tento produkt používať a písať o ňom?

Nanoil Argan Hair Mask má nádherné balenie. Bola to láska na prvý pohľad (naozaj skvelý darček) a – čo je najdôležitejšie – po prvej aplikácii na vlasy som si ju zamilovala ešte viac. Úžasný je kelímok, ale aj účinky. Je to skutočné potešenie pre ľudí s estetickým cítením, ktorým sa páči, keď kozmetické výrobky vyzerajú pekne a výborne fungujú.

Nevedela som v skutočnosti, čo mám od tejto masky očakávať, takže moja prvá aplikácia Nanoil Argan Hair Mask by sa dala porovnať s cestou do neznáma. Uľahčím vám to a poviem vám, s čím môžete počítať.

Čo robí Nanoil Argan Hair Mask?

Keď som si masku nanášala prvýkrát, nemala som žiadne očakávania. Veď predsa len masky potrebujú nejaký čas, aby prenikli do vlasu a začali fungovať, takže moja myseľ nebola nijako nastavená. Preto som bola šokovaná, keď som videla, že Nanoil Argan Hair Mask fungovala už od prvého použitia. Skutočne!

Už po prvom použití:

 • obaľuje vlasy hodvábnou vrstvou.
 • zabezpečuje jednoduché, bezbolestné rozčesávanie vlasov.
 • zanecháva vlasy bez uzlíkov.
 • predchádza krepovitosti vlasov.

Nanoil Argan Hair Mask však predsa trvá trochu dlhšie, kým ukáže, aká je zázračná – po 2-3 týždňoch môžete vidieť úchvatné zlepšenie (po 6-9 použitiach, závisí to od toho, ako často sa rozhodnete masku aplikovať – 2 alebo 3 krát do týždňa).

Mne to netrvalo dlho, ešte o to viac, keď viete, čo môžete dosiahnuť:

 • posilnenie vlasov a odolnosť voči vypadávaniu.
 • jednoduché, ľahko upraviteľné vlasy.
 • oprava vlasov od folikulov ku končekom.
 • výživa, hydratácie a revitalizácia.
 • pružné, objemné vlasy.
 • úplná ochrana.

Arganová maska od Nanoilu. Čo obsahuje?

Maska by určite nemala také okúzľujúce účinky, keby neobsahovala tie správne ingrediencie. Som si istá, že ste zvedavé, aké látky obsahuje Nanoil Argan Hair Mask. Ja som bola!

Takže, základom tejto masky je organický, za studena lisovaný, nerafinovaný arganový olej. Určite tento olej poznáte, lebo je to jeden z bestsellerov. Arganový olej je extrémne populárny vďaka tomu, že chráni pred horúcim vzduchom a má ošetrujúce vlastnosti, ktoré ho robia perfektným pre poškodené vlasy (hoci nielen pre tento typ).

Pantenol je ďalšou látkou, ktorú sa oplatí spomenúť – provitamín B5, ktorý urýchľuje opravu vlasov, hydratuje a pomáha udržiavať vlasy prirodzene lesklé a nádherné.

Čo stojí za zmienku je to, že Nanoil Argan Hair Mask neobsahuje parabény, syntetické farbivá a iné hrozné látky.

Jednoduché použitie Nanoil Argan Hair Mask

Poďme sa na chvíľu zamerať na aplikáciu. Nie je na nej nič zložité. Ak ste už niekedy používali masky na vlasy, tak to zvládnete!

Nanoil masky na vlasy – nielen tá s arganovým olejom, ale všetkých päť masiek – majú perfektné, ľahké receptúry, takže aplikácia je čisté potešenie. Ako teda používať masku?

Stačia vám len tri jednoduché kroky, aby vám produkt správne fungoval:

 1. Umyte si vlasy šampónom ako zvyčajne.
 2. Aplikujte si masku a zabezpečte ju uterákom/sprchovacou čiapkou.
 3. Po minimálne 15 minútach ju opláchnite.

Pri aplikácii Nanoil Argan Hair Mask som nenarazila na žiadne problémy a myslím si, že ostatné Nanoil masky sa používajú rovnako príjemne – sú to ľahké výrobky, ktoré dlho vydržia, lebo na pokrytie celkom hustých vlasov strednej dĺžky (ako sú moje) vám úplne stačí dávka vo veľkosti vlašského orecha.

Odporúčam Nanoil Argan Hair Mask?

Určite áno! Ak by mi nevyhovovala, netrávila by som svoj čas písaním niekoľkých paragrafov o nej.

Podľa mňa je Nanoil Argan Hair Mask úžasná. Najlepšia maska, akú som kedy vo svojom živote používala. Absolútne zbožňujem jednoduché ingrediencie a mimoriadne výsledky.

Ségra, ďakujem ti za ten najlepší darček. <3

Ak vás to zaujíma, môžete si prečítať viac na www.nanoil.sk. Môžete si tam masku objednať a nemusí to byť práve tá s arganovým olejom. Povedzte mi, aké účinky majú Nanoil masky na vaše vlasy. Napíšte komentár!

Written by Glória
Volám sa Glória. Mojou najväčšou radosťou je zdieľanie toho, čo viem, s ostatnými. Blog bol vytvorený s cieľom uspokojiť potrebu opísať moje skúsenosti s rôznymi rutinami krásy, ale aj neúspešnými experimentmi (ako varovanie) a novými produktmi. Neexistuje nič lepšie ako spoľahlivé recenzie, ktoré vám ušetría mnoho nesprávnych rozhodnutí a dokážu vám poradiť pri zaobstarávaní tých pravých produktov, no nie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *