Májoví favoriti. Kozmetika a štetce

Ahojte všetci!

Nič neurobí môj deň krajším ako nanášanie make-upu. Hlavne, keď používam moju obľúbenú a spoľahlivú kozmetiku. A pretože sú veľmi dobré, v dnešnom príspevku vám niektoré z nich predstavím. Recenzia bude tiež zahŕňať make-up štetce vyrobené z prírodných materiálov. 

Zoeva Classic Make-up Set štetcov

Jemné, veľmi zručné. Toto je, ako by som opísala moje obľúbené Zoeva štetce. Kupujeme ich spolu s čiernou kozmetickou taškou. Sú tu štetce rôznych veľkostí, vhodné na aplikovanie rôznych druhov kozmetiky. Set zahŕňa štetce na aplikovanie rozjasňovaču, primeru, podkladovej bázy, púdru, korektoru, očných tieňov a gélovej očnej linky. Kozmetická taška obsahuje 8 rôznych štetcov. Sú briliantné, veľmi jemné a kontúrujú kozmetiku veľmi dobre. Navyše neabsorbujú veľa produktu, takže make-up je profesionálny a intenzívny. 

The Ordinary Serum Podkladová Báza 

Toto je značka nového kozmetického produktu, ktorý je dostupný vo vybraných predajniach. The Ordinary značka tiež navrhuje podkladovú bázu v rôznych farbách a rôznu kozmetiku s vitamínom C, ovocnými kyselinami a ostatnými živinami. Serum Podkladová Báza je kombinácia hlboko čistiacej kozmetiky s make-up produktom. Má tiež veľa odtieňov, ktoré ladia s farbou každého typu pleti. Produkt má prírodné zloženie a je odporúčaný pre citlivú pleť. 

Estee Lauder Sumptuous Extreme Riasenka 

Toto je jedna z tých lepších riaseniek aké som kedy mala. Cosmetic curls, predlžuje a oddeľuje mihalnice, vizuálne zvýrazňuje vzhľad. Kefka má rovnomerne rozmiestnené štetiny tak, že každá riasa je pokrytá produktom. Aplikujem si ju predtým, než idem do práce a na rôzne podujatia. V každej situácii dokázala, že je užasná. Kozmetika neschne a nelúpe sa, nezanecháva škvrny na očných viečkach a je odolná proti vode, potu a slzám. 

Dior Addict Rúž

Je to veľmi návykový rúž… Dior je plný farieb od jemnej ružovej cez výraznú a extravagntú až po tmavofialovú. Rúže obsahujú oleje, ktoré zvlhčujú, zvyšujú trvácnosť farby, zjemňujú pery a poskytujú krémovú zložku. Drží veľmi dobre a neotláča sa počas konzumovania alebo pitia. 

Urban Decay Naked 3 Paletka Očných Tieňov

Toto je tretia Urban Decay paletka očných tieňov s prirodzenými farbami. Je v nej 12 tieňov ktoré dodávajú lesk a matnosť. Set sa skladá z dvojitej kefky a veľkého zrkadla, ktoré je vnútri balenia. Urban Decay očné tiene sú vysoko pigmentované, nezhormaždujú sa v rohoch očných viečok a nepadajú na líca. Môžu byť kombinované a kontúrované akoukoľvek cestou akou chcete. 

Written by Glória
Volám sa Glória. Mojou najväčšou radosťou je zdieľanie toho, čo viem, s ostatnými. Blog bol vytvorený s cieľom uspokojiť potrebu opísať moje skúsenosti s rôznymi rutinami krásy, ale aj neúspešnými experimentmi (ako varovanie) a novými produktmi. Neexistuje nič lepšie ako spoľahlivé recenzie, ktoré vám ušetría mnoho nesprávnych rozhodnutí a dokážu vám poradiť pri zaobstarávaní tých pravých produktov, no nie?